Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szte-n megbuktam kalkulus...

Ha szte-n megbuktam kalkulus gyakorlaton, attól elmehetek elméleti vizsgára?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy nem, de a vizsgaszabályzatban nem találtam semmit erről.

dec. 19. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Szegeden együtt volt kreditelve a gyakorlat még az előadás, szinte biztos vagyok benne, hogy nálatok is feltétele a gyakorlat a vizsgának, mégha külön is kreditelik.


A tárgyi követelményekben biztosan benne van, ha mégse találod, keresd fel a tanárt, hogy mik a vizsgára bocsáthatóság feltételei.

dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-vel nincs tapasztalatom, viszont általában a vizsgának az a feltétele, hogy a gyakorlaton levő zh-n átmenj, avval kapod meg az aláírást, és akkor mehetsz csak vizsgára. Ne a vizsgaszabályzatot nézd, hanem az adott tárgy leírását, vagyis a tantárgyleírást. Ott szokta leírni az oktató, hogy mi a követelmény. A lényeg, hogy ott keresd, ne a vizsgaszabályzatban. Minden tanár máshogy csinálja. Volt már olyan tárgyam, ahol ha megbuktál zh-n, mehettél vizsgára, de volt ahol a zh teljesítése a vizsgázás előfeltétele volt.
dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos kiírta az oktató is a coospace követelményekben hogy nem lehet gyak nélkül vizsgára menni. ez minden tárgyból így van, gyak nélkül nincs ea jegy sem
dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n az elméletnek mindig előfeltétele a gyakorlat.
dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly én is megbuktam, 3 pont kellett volna hogy átmenjek gyakorlaton. Mivel a gyakorlat előfeltétele az elméleti vizsgának, így újra kell járnom a tárgyat (mivel ebben a félévben passzív féléven vagyok, majd jövőre). De ez nem újdonság, én is voltam egy csoportban olyannal, aki nem teljesítette a gyakorlati követelményt.

Viszont az nyugtasson, hogy nem te vagy az egyetlen, a kalkulus sokaknak nem sikerül elsőre.

dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szabó T 🔛🔝 (kettessel átmentem🙏)
dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A kalkulus könnyű tárgy.
jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tbh tényleg az. Ez a kalk1 nehéz tárgy, már nagyon régen elavult.

2023/2024ben ~28%-ra már járt az átmenő jegy.

jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!