Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha elvégzem...

Szerintetek, ha elvégzem itthon a fitnesz instruktor és személyi edző képzést, azt tudom hasznosítani külföldön? (Pl.: Ausztria)

Figyelt kérdés

Baromira unom a vendéglátást. Gondolkodtam már több lehetőségen is, milyen szakmát tegyek le, ami érdekel és nem vendéglátás. Mindig erre lyukadok ki.

Amúgy diplomás vagyok, de valószínűleg evvel itt nem sokra megyek magyarként.



dec. 22. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Ha külföldön akarsz dolgozni, akkor egy ott elismert képzést végezz el, különben csak bajnelsz az itthonival. Nem fogadják el, honosíttatni kell, különbözeti vizsga kell, fordíttatni kell stb. Csak a macera és a végén pénzben lehet, hogy ott kötsz ki, mintha kint csináltad volna.
dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nrm fogadják el de egyébként sincs semmi munkaerőpiaci értéke egy ilyen kamu képzésnek. Ez egy olyan terület ahol vagy kialakítasz ügyfélkört vagy a seggedet kitörölheted a fitness instructor papíroddal.
dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!