Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni görögkatolikus roma...

Debreceni görögkatolikus roma szakkollégium vélemény?

Figyelt kérdés
sziasztok! orvosi egyetemre szeretnék menni,szobajott a debreceni egyetem is, mindenképp kollégiumba mennék,és ez a kollégium is feljött mint lehetőség,azonban borzalmasan szigorúnak tűnik, már-már zárda szint,hogyha egy estét nem a kollégiumban töltesz kb kirúgnak, eléggé elijesztett a házirend. aki esetleg ebben a kollégiumban el,vagy van vele tapasztalata,tudna pár szót írni hogy milyen ott az élet? köszönöm!

dec. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással szerintem ne akarj orvosira menni. Inkább célozz meg valami szakmunkás képzőt. Bár ott is van egy minimum szint, ami alá nem mennek.
jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia drága! A telefonomon a billentyűzet szándékosan lowercase,az ekezeteket azért nem használom konzisztensen mert az autocorrect van,hogy az ekezet nélküli szavakat atjavitja ékezettel íródottra és fordítva. egyébként látom hogy savanyú a szőlő,finoman közölném hogy 100% hogy benn vagyok orvosin tekintve a nyelvvizsgáimat és a próbaérettségi eredményeimet, épp ezért gondolkodom már a kollégiumi opcióimon. szép napot és köszönöm válaszod!💗
jan. 6. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze mindig van valami kifogás, hogy miért nem lehet ékezetet használni stb. Érdekes másnak megy telóval is a magyar. És nem vagyok a drágád.
jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!