Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki a szakdolgoza...

Hogy álljak neki a szakdolgozatom elméleti bevezetőjének a megírásának?

Figyelt kérdés

Itt kellene elméletben áttekintenem a tudományterület állását erről a témáról. Mi a jó módszer arra, hogy több cikk alapján meg tudja az ember írni az elméleti bevezetőt a témáról?


Illetve ez nem a bevezető, hanem az elméleti háttér összefoglalása.



jan. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
bevezetőjének megírásához - bocs.
jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amit én írtam az is helyes nyelvtanilag.

Amit te írsz az úgy lenne helyes, hogy "hogy álljak hozzá a dolgozatom elméleti bevezetőjének a megírásához".

jan. 6. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bevezetőjének a megírásának - elég egyszer kitenni a -nak, -nek-ot. Bevezetője megírásának
jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
de nem megírásának, hanem megírásához
jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-es: jó a megírásának
jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Itt ne is merj feltenni ilyen kérdést, látod mennyire okos itt mindenki névtelenül.


Lemerem fogadni, hogy diplomájuk nincs, de okoskodni nagyon tudnak.

Odáig jutottak, hogy " nem helyesen" van feltéve a kérdés. Bár mindenki étette mit kérdezel magát a kérdést egyiknek sem sikerült megválaszolnia. Nethuszárok.


Így 2 hónap elteltével már biztosan sikerült elindulnod, ha gondolod írj privátban mi a téma, én is most írom.


Annyira szánalmasak az ilyen emberek, nekik feltétlenül ki kell javítani a másikat, ki sem bírták volna, hogy ne de a kérdést egyiknek sem sikerült feldolgozni. Szakdogát még képről sem láttak, de okoskodni nagyon szeretnének.

márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!