Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt szeretném hazudni, hogy...

Azt szeretném hazudni, hogy nekem folyamatban lévő egyetemi tanulmányokat folytatok levelezőn. 36 éves vagyok. És már régóta félbe van az iskola munka mellett. Ilyen lehetséges elméletileg?

Figyelt kérdés

Hogyan működik az iskola, némi magyarázatot szeretnék, hogy ne bukjak le a hazugsággal


arra vagyok kíváncsi, hogy lehet-e, vagy sem


aki nem a kérdésre akar válaszolni, arra nem válaszolok, csak egy pirosat nyomok, előre is bocsi, de figyelmzetetlek


jan. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én kérek egy pirosat! Köszönöm!
jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A piros pöttyös az igazi! Én is kérek.
jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
"Soha nem árt egy kis barátság. Főleg, ha az ember egy kis mézeskalácsot is kap hozzá." - Micimackó
jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod azt hazudni? Ez mire jó?


Jöhet ide is a piros 🙄

jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy ne tudjuk, hogy hazugsághoz kell, akkor többen válaszolnának, mert a választ szerintem többen is tudjuk. De egy hazugsághoz nem mindenki akar segédkezni, legalábbis az eddigi válaszolók nem. (Szerinted egy piros jeltől, azaz a lepontozástól annyian félnek? Nincs nagy jelentősége.)

Vagy ez egy pszichológiai teszt, hogy hányan segédkeznek egy hazugsághoz?

jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ez egy pszichológiai teszt
jan. 4. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
De az #5-höz nem nyomtál pirosat, 100 %-on áll.
jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!