Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 16 evesen haza koltozes...

16 evesen haza koltozes magyarorszagra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 evesen koltoztunk ki csaladostul (apa,anya, batyam es en) viszont az elmult evekbe nagyon el romlott a kapcsolatom szuleimmel, mar regota el szerettem volna koltozni de ugy voltam vele hogyha majd 18 leszek. de az utobbi egy evben csak veszekedtem szuleimmel, volt ra pelda hogy megutottek es tegnap ahogy vissza tertem magyarorszagrol apam ki jelentette hogy nekem £200 fizetnem kell lakberert, amin nagyon ki akadtam

ugyanis csak nemreg kezdtem el dolgozni es csak 16 eves vagyok, batyamtol is 2-3 honapja kezdett el lakbert kerni de o mar lassan 20 es joval tobbet keres mint en.


es itt jon kepbe az hogy en haza szeretnek koltozni magyarorszagra, nekem noverem es az egesz csalad ott el egy varosban is. es mar volt rola szo mert ugy erzem nekem ott jobb lenne meg jo messze tavol szuleimtol. mindenki tamogatna benne sot meg orulnenek is neki.

viszont 5. osztalyban jottem ki es ahogyan tudom nincs meg nekem a 8. altalanos, itt most juniusban eretsegiznek 11. osztalyban.

problema az hogy nem tudom egyaltalan hogy lenne nekem az iskola, hanyadik osztalyba kerulnek es hasonlo kerdesek.

anyagilag megoldhato lenne , olyan £1500 haza tudnek menni kezdes keppen, viszont a munka is egy kerdes, hiaba beszelem jol az angol nyelvet igazabol nincsen semmi bizonyitvanyom stb. le tudnek rakni angol nyelv vizsgat amit le is szeretnek tenni minnel elobb.



csaladba lehet el se kernenek lakbert ha igen akkor is olyan 25.000ft korul sot meg lehet annyit se. ami engem erdekel az tenyleg az iskola es a munka lenne.


ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem.



#Anglia #költözés #gyerek-szulo kapcsolat
jan. 5. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

"anyagilag megoldhato lenne , olyan £1500 haza tudnek menni kezdes keppen"


Ebből mi oldható meg anyagilag fiam? Veszel tanszereket, 1 hónap után pedig éhendöglesz olyan magasak a költségek.

jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!