Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levizsgázhatok egy tárgyból...

Levizsgázhatok egy tárgyból amíg nem teljesítettem az elkövetelményként lévő tárgyát?

Figyelt kérdés
Van egy tárgy amiből előző félévben csak aláírást sikerült szereznem, de a vizsga nem sikerült, szerencsére a tárgy második részét aláírással is fel lehetett venni. A vizsgaidőpontok nagyon szerencsétlenül vannak sajnos, és a legtöbbször pont 1 időpontban vannak, vagy más vizsgáimmak esnek 1 időpontba. Legkényelmesebben úgy tudnám megoldani ha először a tárgy második részéből vizsgáznék le, és csak utána abból amiből előző félévben szereztem az aláírást. Ilyet lehet tenni? Neptun engedte felvenni a vizsgát. Óbudai Egyetemről van egyébként szó.

jan. 9. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyetem- és tanárfüggő.

Nálunk (ELTE) van olyan tanár, aki engedi előbb megcsinálni a ráépülő tárgyat (csak ha utána elbukod az első részét ebben a vizsgaidőszakban, akkor a második rész eredménye is storno), de van, aki szigorúan veszi a szabályokat, és nem fogadja el a fordított sorrendet.

Szerintem mindenképp kérdezz rá (még vizsga előtt) az adott tárgyfelelősnél, hogy elfogadják-e.

jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!