Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolsz ebben az...

Mit tanácsolsz ebben az esetben, ha kicsit feltorlódtak a vizsgák?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt sajnos négy vizsgát kénytelen voltam az utolsó pillanatokban felvenni. Nem készültem még rájuk, ami egy tárgy esetében nem lenne akkor probléma. Jövő héten lesznek. Nincs nagy rutinom, így lehet buta a kérdés. Tanuljak mindegyikre mindennap? Az egyik 16-án lesz, a másik 18-án. A másik kettő 23-án és 24-én, ha minden jól megy.
jan. 12. 06:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen tárgyak és mennyit valamint mit kell tanulni. Én az egyetemen ezt úgy sakkoztam ki, hogy megnéztem miből van pót lehetöség, vagy melyik vizsgát vehetem fel következő félévben CV-re. Amiből ilyen nem volt arra jobban tanultam, hogy biztosan meglegyen. Amiből volt pót lehetőség azt kevésbé. Ha egyikből sem volt pót akkor volt amit elengedtem. Van, hogy jobb kettőből átmenni és kettőből bukni mint négyből bukni. Ha mind a négy olyan, hogy tanulható egy hét alatt akkor csinálj egy tanulási tervet. Pihenés is legyen benne vagy túlerölteted magad és akkor azért nem fog menni. Egy kalappal!
jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szupcsi. Akkor tehát nem gáz, ha egy-kettőből bukok. Nyilván az valamilyen szinten. Hát, ez most így alakult. De már megtaláltam a jövőre nézve a megoldást, csak későn kaptam észbe. Na, mindegy. Köszi szépen! :D Tanulhatók egyébként, csak húzósak kicsit.
jan. 12. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:
+1 nézd meg, hogy melyik tárgy ráépülős! Nekem mindig azok a tárgyak álltak a fontossági sorrend tetején, amelyekre más tárgyak épültek.
jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!