Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Mark my professor miért nem...

A Mark my professor miért nem enged új tanárt feltölteni?

Figyelt kérdés
Háromszor próbálkoztam már feltölteni 1 tanárt az oldalra, de akárhányszor rányomtam az új tanár hozzáadás gombra nem csinált semmit, pedig mindent kitöltöttem:/. Még azt is kiírta, hogy sikeres műveletet végeztem el, de semmi sem lett utána xd. Veletek is ezt csinálja, vagy csak nálam szenved már ez az ezer éves oldal?

jan. 13. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanár én sem tudtam feltölteni (kb. fél éve próbáltam utoljára), de ha rákeresel valakire, akkor több verziót is kidob a tanárból, csak azok közül csak az egyiket lehet értékelni. Mondjuk nem értem miért listázza akkor
jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy előbb lefuttatják, hogy az illető valóban X egyetemen oktató-e és csak utána kerül ki az oldalra? Nem ismerem az oldal algoritmusát, csak egy ötlet. Vagy ennyi erővel portás Gizike nénit is fel lehetne rakni, mintha kvantumfizikát tanítana?
jan. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!