Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3éve diplomáztam fizika-inform...

3éve diplomáztam fizika-informatika tanárként?

Figyelt kérdés

Viszont nem dolgoztam benne,hanem egy multinál voltam pénzügyi területen.

Szeretnék elhelyezkedni, 34évesen kezdőként felvesznek az iskolák szerintetek tanárként?


jan. 18. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most?


Biztosan.

jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen most
jan. 18. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Na mi van, jó lett a fizu?:DD
jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem! Egyszeruen meguntam ezt a munkakort.

Itt 470nettom van! Tanarkent nem keresnek ennyit….

jan. 18. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan kérdezed, nem nagyon követed a közoktatás eseményeit. Azonnal felvesznek. Bárhova!
jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Én nem mennék el most tanárnak, az biztos. Főleg, ha 470 a nettód. De te tudod...
jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Most majd kaphat 538-at bruttóban:D ő tudja...
jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, de mivel ahol dolgozom penzugyi terulet elegge betanitott munka, es ilyen iranyu vegzettsegem nincs, igy elorelepes lehetosegem nem sok van! Es egyetem utolso eveben amikor volt 1eves gyakorlatom(kotelezo) illetve a portfolio munka, nem volt rossz, es most egy fokkal jobb a fizu is.
jan. 18. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Simán! Egy barátunk anno huszonvalahány máshol töltött év után ment vissza tanárnak.
jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!