Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a gimit?

Hogy bírjam ki a gimit?

Figyelt kérdés

Egy szakgimibe járok, de kegyetlen ami ott van.

Egyszerűen megutáltam az egészet, az oktatás nagyon rossz, ahogy a tanárok is.

Az osztályomban klikkesedés van, és nekem nincsenek barátaim..

Mindenki csak pletykál, 1 embert nem tudnék mondani onnan, akiben meg tudnék bízni.

Az osztályfőnököm legalább aranyos..

De nem tartom normálisnak azt, hogy 10-12 órám van egy nap suliban. Folyton csak rohangálok, reggel 8-tól általában este 6-ig ott vagyok, és semmire nincs időm mellette. Még a sulis anyagokat se tudom megtanulni, magamra meg aztán pláne nincs időm.

Több tanárom is undorítóan beszél velünk, és egyszerűen én nem bírom már ezt:(

Szerintetek mit csináljak?


jan. 21. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sincs 10-12 órája egy nap.
jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van, mert szakmát is tanulok az átlag órák mellett
jan. 21. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ilyesmi lesz a munka világa is. 😁
jan. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz? Érdekel egyáltalán?

Nézegettem a szakgimiket, mert az egyik gyerek tehetséges zenész, és azon morfondíroztam, hogy ha szeret zenélni, énekelni, akkor a késő délutánba nyúló zeneórákat végülis hobbinak is felfoghatja.

A másik gyerek technikumba jár, neki 7-8 órája szokott lenni naponta, az ehhez képest baráti.

jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as örülök, hogy ide tudtad böfögni, hogy elégedetlen vagy azzal, ahová jutottál. senki nem volt erre kíváncsi
jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!