Diákhitel 1 kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igényeltem az őszi félévben diákhitel 1-et, egyösszegű kifizetéssel. Szeretnék a tavaszi félévre is igényelni azonban az alábbi üzenetet írta ki, ez mit jelent nem igényelhetek már?


Létező szabad felhasználású hiteligénylés Tájékoztatjuk, hogy Ön már rendelkezik azonos hitelcelú szerződéssel. Üzletszabályzatunk értelmében egy Hitelfelvevo egyidejüleg legfeljebb kettő, eltérő hitelcélú (DH1 és DH2) érvényes rendelkezhet. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot telefonos diákhitelszerzödéssel



jan. 24. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Melyik szót nem érted?
jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változatlan összegben folyósítják ebben a félévben is:

- amennyiben a hallgatói jogviszony fennáll

- nem szüntetted meg a szerződést

jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.

Értetek mindent szót, csak nem tudtam, hogy nem kell újraigényelni, ezért kértem segítséget, szépen

jan. 24. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm Szépen
jan. 24. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a kovi felevre is szeretned, akkor semmi teendod nincsen, azonban ha mar majd nem kered, akkor be kell lepni a hitelszerzodeses fiokba es szuneteltetni.

Egyebkent azert megdobbento, hogy ennyire nem vagy kepben, mert egy hitelfelvetel elegge felelos dolog, es hat azert legalabb egy kicsit beleolvashattal volna a szerzodesbe, vagy a papirokba, amit anno alairtal.

jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!