Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Intézményi pontok egyetemre...

Intézményi pontok egyetemre jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
2022-ben jelentkezem egy kiírt iskolai pályázatra ahol 2. helyezést értem el. Interneten próbáltam rákeresni de nem találtam róla információt hogy ez intézményi pontot érne-e. Az oklevél a Kossuth Szövetségtől van.

jan. 24. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemen és szakon más-más versenyeket fogadnak el, nem lehet erre általánosságban válaszolni. Nézd meg a felvin, hogy a kinézett szakon ér-e valamit ez a pályázat (de amúgy erősen kétlem).
jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvin fent van minden amire adnak pontot. Ha ez nincs ott, akkor nem jár érte. Mi érdekel lenne egy egyetemnek egy iskolai házi versenyre pontot adni?
jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat!
jan. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!