Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Mi az oka?

Ez mitől van? Mi az oka?

Figyelt kérdés
A múltkor mások előtt kellett számolnom. Egy egyszerű számolást nem tudtam megcsinálni. Ha egyedül vagyok, akkor viszont az ennél nehezebbek is simán mennek.
jan. 30. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lámpaláz.
jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Lámpaláz.

Bizonyos tevékenységeknél ez egyébként abszolút begyakorolható, tehát minél többet kell emberek előtt helytállnod, annál könnyebben fog menni. Csak gyakorolni kell.

Kivéve persze, ha rossz tapasztalatokat szerzel. Gimiben pl. voltak tanáraim, akik sportot űztek abból, hogy direkt azokat hívták ki a táblához, akik izgultak, és direkt megalázták őket. Na, ez nem segít a helyzeten, inkább rombol.

Normális környezetben viszont mindenki fejlődik ilyen téren, ne aggódj.

jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ez lámpaláz.
jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!