Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt történelemre való...

Az emelt történelemre való felkészülésre ez a könyv jó lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy könyvet amely az emelt történelem témaköreit foglalja össze, az író Dr.Boronkai Szabolcs. A történelem tanárom szerint csak a szóbeli tételek vannak benne, de én azt látom, hogy az ókortól kezdve a vallásig, sok minden van benne. Bár bizonytalan vagyok valamiért, hogy az Oktatási hivatal oldalán a kiadott témakörök benne-e vannak, bár tudom, hogy nem lenne okom aggódni, de nyilván aki tud erről a könyvről, és megvan neki, nyilván ki szeretném kérni a véleményét róla.


Nagy valószínűséggel az összes év anyaga benne kéne lennie. Most azt jelenti, hogy ebből írásbelire fel lehet készülni, meg szóbelire is? Nyilván azt tudom, hogy meg fog kelleni csinálnom attól függetlenül szinte az összes eddigi emelt történelem érettségit, hogy felkészüljek, de nyilván megkönnyebbülés lenne a számomra ha tudnám, hogy minden benne van a könyvbe ami kelleni fog nekem, hogy sikeresen le tegyem az emelt történelmet.


febr. 2. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
"Ez az összefoglaló, áttekintő, rendszerező segédkönyv tartalmazza a teljes tudásanyagot, ami az emelt szintű történelem érettségin elvárható."
febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt kell megnézni, hogy ez az idei érettségire készült-e, mert idéntől megváltozik a töri érettségi, nem is kicsit.
febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!