Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előző évek érettségi feladatso...

Előző évek érettségi feladatsorait érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés
Aki gyakorolt így az kinyomtatta őket meg a megoldást is vagy hogy?

febr. 3. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de a megoldásokat fölösleges kinyomtatni, elég a feladatlapot.
febr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Én mindkettőt kinyomtattam, mert nekem úgy kényelmes, de igaza van az elsőnek abban, hogy a megoldásokat simán lehet gépen ellenőrizni.
febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én sosem nyomtattam ki, simán csak leírtam egy papírra a valászaim.

De egyébként érdemes lehet csinálni párat, hogy ne érettségin láss először olyan feladatsort

febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen érdemes, én pl magyarra, nyelvre csak így készültem, bár takarékossági okokból semmit nem nyomtattam ki, csak leírtam a válaszokat egy füzetbe, aztán ellenőriztem magam.
febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Idegen nyelvnél a hallott szövegértést érdemes kinyomtatni, meg némelyik olvasósat, de az olvasósnál elég magát a feladatot (ha nem ugyanazon az oldalon van, ahol a szöveg). A többi mehet monitorról.
febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és igen, persze, hogy érdemes megoldani. Ez milyen kérdés?... Gyakorlásnak hívják.
febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem nyomtattam ki, mert drága a nyomtató patron. Én csak leírtam a vizsga melyik évben és melyik vizsgaidőszakban készült + a feladatok sorszámát. Nézegetni ezeket úgy sem fogod ellenőrzés után, csak azokat a feladatokat amik nagyon nem mentek.
febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!