Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van jelentősége hogy melyik...

Van jelentősége hogy melyik egyetemen végzem a Gazdaság informatikus szakot?

Figyelt kérdés
Pl gazdasági egyetem vagy óbudai egyetem megteszi? Vagy corvinus szintű helyen érdemes inkább?
febr. 6. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem sok. Rengeteg pályakezdő gazdinfóssal dolgoztam már együtt, és háttértudásuk alapján nem láttam lényeges különbséget. A Corvinusról is esett már ki olyan, aki éppen, hogy egy SQL-t össze tudott dobni, BGE-ről volt, aki meg egyáltalán nem tudott, de olyan is, akinek nem volt gond a tudásával.


Egyik sem szuperhős képző, ráadásul ez egy olyan terület, ami már akkor teljesen máshogy fog kinézni, amikor lediplomázol.

febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit értesz “Corvinus szintű” hely alatt, talán a “futottak még” (1201-1500) helyét a világranglistán?

[link]


Még az Óbudai Egyetem is jobb nála (1001-1200):

[link]


Szerintem nem mindegy, hol végzel. Az óbudain feltehetően jobb az informatika része (mivel ez az egyetem alapprofilja). De mivel a gazdaságinformatikus leginkább projekt menedzser, scrum master pozikban landolnak, így sok jelentősége nincs.

febr. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

" a gazdaságinformatikus leginkább projekt menedzser, scrum master pozikban landolnak"

. Ezt ne vedd készpénznek, Kérdező.

Illetve sok múlik azon, Te milyen területen képzed magad.

febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!