Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivációs levélnél egy...

Motivációs levélnél egy érdekes pontba ütköztem. Segítetek?

Figyelt kérdés
Azt írja: iskolán kívüli tevékenységek. Ide pontosan mit kell írni?

febr. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sport, művészet, önkéntesség, egyéb érdekességet bírnék elképzelni, amivel kitűnhetsz a tömegből.
febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez a pont miért érdekes? Nincs semmi szakmai tevékenységed iskolán kívül vagy bármi elért eredményed?


Jó hír, hogy neked nem fog kelleni soha komoly motivációs levelet írnod, a gyártósorra nem kérnek se az akksigyárakba.

febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Azért kérdeztem meg, mert más pontokban már megkérdezték hogy önkénteskedek-e vagy hogy milyen egyéb eredményeim vannak, azért kérdeztem meg, hogy akkor ide mit illik írni. Nekem is van egy jó hírem számodra. Az hogy nem is ismerlek, de már bunkónak könyveltelek el, és ha ezt másokkal is így folytatod, akkor nem lesznek szeretteid és barátaid, mert ilyen utolsó és visszataszító benyomással senkinek sem fogsz kelleni.
febr. 8. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
2es azért ilyen tahó, mert menstruál, nézd el neki. nyilván ő napi 6 órákat önkénteskedik, adományoz mindenhova, olyan sok elért eredménye van abban a gyárban, ahol dolgozik, hogy ő a targoncások gyöngyszeme.
febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!