Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ezt ki kell fizetnem?

Ilyenkor ezt ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Vezetésben nem jelentem meg a megbeszélt órán. Viszont annyi a csavar, hogy oktatót váltottam, a megbeszélt időpont előtt, 5 nappal.


Hogy miért nem én mondtam le? Mert hülye voltam és elfelejtettem! Szerintetek most buktam egy csomó pénzt?



febr. 12. 08:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdem megutálni az egészet amúgy és még ez is! Ugrott 20 rugó és még én is vagyok a hibás! Nekem ez kicsit sem hiányzott ez most.😭
febr. 12. 08:49
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Most nem egészen értem; tudtommal, ha oktatót váltasz, akkor a kartonodat el kell kérned az oktatótól, így pedig tudnia kellett róla, hogy a szolgáltatását már nem akarod igénybe venni.


Ha az oktató -bármilyen formában is- tudott a te oktatóváltásodról, akkor nem jogos, hogy ezt azt összeget követeli rajtad.


Ha viszont úgy váltottál oktatót, hogy ő nem tudott róla, akkor sajnos jogosan követeli rajtad a pénzt, mert foglaltad az idejét.

febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Nekem ezt vele miért kellene közölnöm? Itt az volt a gond, hogy több emberrel is le kellett volna ezt beszélnem és tökre elfelejtettem az egyiket. Ha lemondtam volna az időpontot, ami még eszembe sem jutott, akkor semmi probléma nem lenne.
febr. 12. 10:22
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából egy SMS is jó lett volna, na de meg sem fordult a fejemben és ez volt a baj. Az hogy őt az autósiskola mikor és hogyan értesítette ki, arra nekem ráhatásom nincsen sajna. Teljesen kiment a fejemből.


Amúgy annyira igazságtalan, mert az elején, még nekem kellett felhívnom, hogy amúgy már egy hónapja nem is keresett engem és hogy mikorra ad időpontot, bezzeg amikor én felejtek el valamit, annak egyből az lesz a következménye, hogy akkor fizessek!

febr. 12. 10:29
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
53%
Mifelénk ezt tanulópénznek hívják.
febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!