Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja,aki munka...

Más is tapasztalja,aki munka mellett jár egyetemre, hogy nem nézik jó szemmel a munkatársak? Irigyek? Vagy mi a bajuk?

Figyelt kérdés
Munka mellett tanulok. A munkában is jól teljesítek, elátom jól a feladatom. A szabadságom a sulira használom fel, a főnökkel megegyeztünk.Folyamatosan negatív megjegyzéseket kapok a munkatársaktól, amiatt,hogy szabadságra megyek. Nem értem,hogy mi a bajuk. Nekem is jár a szabadság ép úgy mint nekik, csak én arra használom,hogy építsem magam. Ez miért fáj valakinek?
febr. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hát ez alap 😁

Nem csak a munkatársak irigyek, hanem kb mindenki. De amúgy nem is a tanuláson van a hangsúly, hanem a fejlődésen.

febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy fejlesztenék magukat, megpróbálnak másokat is lehúzni, hogy ne érezzék magukat csődtömegnek.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, engem nagyon támogattak a kollégáim, volt, aki kijegyzetelt nekem egy szakirodalmat, mert ráért, én meg ne gürizzek annyit.
febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Épìtőiparban dolgozom munkásokkal napi szinten. Kb egyből kikezdik azt aki legalább egy szakmát kk akar tanulni és előrébb lepni. Sok a primitív irigy ember itthon
febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak egy ilyen kolléganőm van, a többiek normálisak.
febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az egyik oka annak, hogy a munkahelyemen nem mondtam el, hogy elkezdtem egyetemre járni. Időnként valaki megkérdezi, hogy miért van ennyi egynapos pénteki szabadságom, van már pletyka is belőle, de ennyi, az meg nem érdekel.
febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol dolgozol. Ha söpredékek között akkor irigyek lesznek, ha értelmes, intelligens emberek között akkor támogatók.
febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem mondtam el az elején de muszáj volt, mert nem akartak elengedi szabadságra. Szerintem nagyon rossz màju nők között dolgozok.
febr. 17. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen munkatársaim voltak, plusz a főnök is! Mikor szóltam, hogy sulihét lesz erre: kisf, szom tele van az iskoláddal. Pedig volt tanulmányi szerződésem.
febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szomorú,hogy ez általános jelenség. Szerintem támogatni kellene azt aki fejlődni akar és tud is.
febr. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!