Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói jogviszony megszünte...

Hallgatói jogviszony megszüntetése + árvasagi visszamondása ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy kapok-e értesítést arról, hogy megszűnt a hallgatói jogviszonyom?


Már a Neptunba egy hónapja elküldtem egy kévényt, hogy megszeretném szüntetni a hallgatói jogviszonyomat, de azóta semmi hír nincs róla.


NEPTUNBA VISZONT NEM TUDOK BELÉPNI VALAMIÉRT NEM ENGEDI/


Most fog elkezdődni a 2.félév azt gondoltam, hogy küldenek postai úton valamit de eddig még semmi. Ez azért is lenne fontos nekem, mert árvasági ellátást kapok és mivel már nem fogok egyetemre járni ezért nem leszek jogosult rá. Megszeretném szüntetni, de addig nem tudom az árvaságit visszamondani amíg az egyetem nem jelez vissza nekem semmit. Nem szeretném jogtalanul felvenni.


Valakinek valami tapasztalata esetleg?



febr. 19. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!