Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikai szakirányba...

Informatikai szakirányba jelentkeztem egy technikumi képzésbe, már nagyon bánom a döntésemet. 18 vagyok, és bár mentem volna el kereskedőnek, vagy valamilyen másik szakmát tanulni. Gyenge az oktatás minősége a suliban. Miért nem változtatnak rajta?

Figyelt kérdés
Az informatika eléggé bonyolult főleg a programozás, hogy ezt így tanuljuk. Az egész informatikai csoport nem ért semmit az informatikából, nem csak én. Dolgozatoknál csalnak, és a tanár nem törődik vele. Inkább csak feladja a leckét, hogy "csináld meg", stb. Nem tartja be az óramenetet, nem fegyelmez, stb. Így nehéz tanulni és keveset is gyakorlunk
febr. 20. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Érdemesebb befejezni ezt a szakot, és utána tanulni egy másik szakmát, mint bűvészkedni azzal, hogy átvesz-e a kereskedelmi iskola 11.-be, szakmai tárgyakkal mi lesz, újrakezded a technikumot 9.-től, satöbbi.
febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki ért az informatikához az nem megy el aprópénzért tanítani egy technikumba. Valljuk be őszintén, hogy a technikumba járó diákok egy része nem a szorgalmáról és a jó magaviseletéről híres.


Te azon kevesek egyike vagy aki tanulni is szeretne a technikumban és zavar hogy puskáznak a diákok.


Hozzáértő informatikatanárt és tanulni akaró jómagaviseletű diákot találni nehéz.

febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az #1-es kiegészítése: ha van érettségid, akkor mehetsz egyetemre is, informatikára akár, de választhatsz más szakra is. Az egyszerűbb megoldás, ha megpróbálsz informatika szakon leérettségizni, akár itt, akár más technikumban (de nem biztos, hogy ott jobb tanáraid lesznek). Ismét nem ajánlom a bűvészkedést előrehozott érettségikkel, gimnáziumba való átmenéssel, satöbbi.

Ha többet akarsz tanulni, akkor egy magántanár segíthet neked.

febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de választhatsz más szakra is. = de választhatsz más szakot is.
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!