Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert gondoljak egyes emberek,...

Miert gondoljak egyes emberek, hogy barmilyen bsc-vel barmilyen msc-re lehet menni?

Figyelt kérdés

Egyre tobb helyen olvasom, itt is meg a redditen is, hogy elvegeznek egy bsc-t es extremebbnel extremebb parositassal akarnak msc-re menni.


Pl. pszichologia mesterre akart valaki menni villamosmernok alappal.


Vagy kozgazdasz diploma utan mernoki.


De itt nehany kerdessel arrebb volt hogy valaki tanarirol akart menni gyogypedagogiara.


Szerintem agyrem.

Persze, ha alibi mester, akkor barmilyen alap jo lehet. De ami meg nem alibi, az pont a specializaciora valo, es nem alapszak potlo.


febr. 22. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem tűnt még fel, hogy ez tömeges jelenség lenne, sőt ahova én járok, csak nekem kellett kreditpótlást csinálnom az eltérő alapszak miatt.

Egyébként sima tájékozatlanság, álmodozás stb.

febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg agymenés, miket meg lehet csinálni a bolognai spagetti rendszerben. Ha például mesterszakra nem is, de van, hogy PhD-re felvesznek teljesen irreleváns diplomával. Az adott terület alap+mesterszakát végiggürcölt szakemberei meg csak néznek kerek szemekkel, hogy “mi vaaan?? 😳”. Több ilyet láttam már.
febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!