Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan a tűzoltóságon hogy...

Van olyan a tűzoltóságon hogy hetente 1x megyek be szolgálatra?

Figyelt kérdés
febr. 24. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy nincs.
febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha kiveszel arra a hétre öt nap szabadságot, akkor lehet.
febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van. Ha te vagy a parancsnok
márc. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karipapa01 válasza:
Igen! egy hétig :D
márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán az önkéntes tűzoltóknál, ha ennél többet nem enged a főállásod. De ebben sem vagyok biztos.

Jómagam műszaki mentőknél dolgoztam a Polgári védelemnél, akkoriban még önálló külön szervezett volt, de már akkor is együtt dolgoztunk a Tűzoltókkal. Veszélyhelyzet nélküli időkben, alapvetően hétfő - péntek délelőtt dolgoztam. Gépészként karbantartással telt az időm javarésze. A szervezet épületeit, a speciális mentőberendezéseket, gépeket, konténer kórházakat, az óvóhelykeket, azok műszaki egységeit szemléztük, javítottuk. Ha katasztrófahelyzet, árvíz, ipari méretű tűz, vegyi probléma volt, akkor vonultunk mi is. Ekkor a munkaidőnk átváltott készenléti jellegű munkaidőre. Alapvetően bármikor behívhattak szabadidőnkben is.

Apukám családja nagy részben tűzoltó família. Voltak magas rangú tisztek is, de ők sem tehették meg, hogy csupán heti egy nap menjenek be dolgozni! :-)

márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rmis válasza:
Önkéntes tűzoltóság esetén megteheted.
márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán úgy értette az illető, hogy egyszerre húzná le a heti munkaidőt. Én vállaltam volna ilyet, ha van rá mód. A 24 órás munkaidőt mi vezettük be egymás közt dolgozók, és vezettük a számolgatást, ki hol áll. Ingáztam, és nem akartam annyit utazgatni. Ez nem a tűzoltóság volt, de folyamatosan el kellett látni a feladatot.
márc. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!