Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erre a félévre kaptok-e...

Erre a félévre kaptok-e tanulmányi ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

kiborít a TO, kb 3 hete megvan az egyéni tanulmányi átlagunk a neptunban, de még mindig nem tudni az évfolyam-átlagot. nem tudom máshol hogy van, itt akkor kapsz, ha az átlag felett vagy.


Nekem ez a félév rosszabb lett, mint az előző, amikor kaptam, viszont más félév során ez az átlag nyerő lett volna, nem tudom megítélni, hogy most mennyivel lehet az átlag felett vagy alatt.


Nem az idegesít, hogy kapok-e vagy sem, szimplán az, hogy nem tudom, ez a bizonytalanság. Egyszerű excel táblázatba be lehetne dobálni az értékeket és máris meglenne. Ha minden évfolyamot nézek, legyen ez egy kényelmes egynapi munka, nem értem miért nem lehet már megcsinálni.


Legszívesebben megcsinálnám magam, csak hogy közelítő értéket kapjak, de nem hiszem, hogy sokan vennék a fáradtságot, hogy beírják egy táblázatba a saját átlagukat.


Szóval a ventilláció végén az a kérdésem, hogy nálatok mi a helyzet e téren?


febr. 25. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fogalmam sincs, viszont a kérdéseddel rávilágítottál egy nagyon fontos dologra, úgyhogy köszönöm!! :) (Most lettem átsorolva önköltségesről államira, és eddig meg se fordult a fejemben, hogy így már jogosult lehetek ilyesmire, de most utána fogok nézni a lehetőségeknek.) Kívánom, hogy minél előbb tisztázódjon nálad is, és derüljön ki, hogy természetesen kapsz! :)
febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ötödik éve járok egyetemre, április vagy március előtt sose jött ösztöndíj.

Nem csak a szaktársaid átlaga a probléma, hanem pl az erasmusos hallgatók jegyeit is át kell számolni magyar osztályozásra, illetve amíg lehet passziváltatni, addig nem kezdenek el kiutalni ösztöndíjat.

Egyébként az eredeti kérdésre válaszolva én fogok kapni ösztöndíjat.

febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!