Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri fizetni a chat gpt 4-ért?

Megéri fizetni a chat gpt 4-ért?

Figyelt kérdés

Másoddiplomás gazdasági képzés munka mellett, sok beadandóval, néha itthoni vizsgával. Használtam már a 3.5-öt, inkább, mint egy asszisztenst. Arra nem volt jó, hogy másoljak és beillesszek belőle, de adott jó ötleteket, és sokszor segített tudományosabban megfogalmazni a gondolataim. Úgy fele idő alatt megírtam vele egy beadandót. Vizsgázni használhatatlan szerintem. Aki használta már a 4-et, annak mi a véleménye, megéri fizetni érte, van annyival nagyobb segítség, mint az ingyenes 3.5?


Ugyan nem a kategóriába illik, de ha tényleg olyan jó, arra gondoltam, néha akár munkát is hazahoznék, mert a munkahelyen teljesen el vagyunk úszva, és sok a csak-fogalmazós-levélírós feladat, illetve már régen gondolkodom, hogy írnék egy fantasy regényt, aminek az ötlete már a fejemben van, tudna ezekben segíteni?



febr. 25. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg
febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ötleteléshez jó lehet, de sem tudományos igényességű anyagakoat, sem szórakoztató regényt nem fogsz tudni (még) vele írni.

Olyan sok energiát elvisz, hogy rendesen feltanítsd arra amit akarsz, hogy annyi idő alatt akár meg is írhatod a beadandókat. Adatbázisokat sem tud még rendesen kezelni, nemhogy elemzéseket végezni rajta.

Minden a promtokon múlik, nagyon figyelni kell rá, mindenre ki kell térni benne - még most az az egyszerűbb ha megcsinálja az ember magának amit akar. :D

febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!