Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valamilyen tanfolyam...

Van valamilyen tanfolyam oktatás értékbecslőnek? Vagy kell hozzá bármilyen papír? Vagy csak simán kinevezem magam annak, és az vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék sportkártyákat beárazni, és nem tudom mi számít hivatalos értékbecslőnek.

febr. 28. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd beárazni, és kiét? Direkt sportkártyákhoz nincs értékbecslő tanfolyam, csak műtárgyakhhoz, ékszerekhez, festményekhez, bútorokhoz stb. Utána kell járnod, tanulmányozni őket, de attól még nem leszel értékbecslő. Ha sajátjaidat, akkor eladhatod 600 ezer ft-ig adómentesen. Ha kereskedsz velük, az más dolog, nem hiszem hogy önmagában sportkártyákra nem hiszem, hogy érdemes vállalkozást alapítani.
febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Facebook csoportokban akár online. Csak megkaptam pár helyről ha hiteles az ár akkor érdemes foglalkozni vele. Ezért kérdeztem, hogy van-e valami olyan papír vagy bárakármi ami hitelessé tesz engem mint értékbecslőt. Akár a műtárgyak terén, de sport kártyáknál is.
febr. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!