Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ElTE TTK vagy SZTE TTIK?...

ElTE TTK vagy SZTE TTIK? Földrajz vagy földtudományi karra mennék. De nem tudom, hogy elég-e, ha Szegedre megyek? Vagy megérné az eltére? Jobban kaphatok utána állást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ELTE földtudományra járok, én nagyon szeretem, mindenképp megéri ide jönni. Szegedről nem tudok nyilatkozni, de tudni kell, hogy ez a két egyetem van fent egyedül az egyetemek világranglistáján, így mindkét helyen színvonalas oktatást fogsz kapni. De azért én mégis az ELTE-t ajánlom, nekem bevált.
2010. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha közelebb van neked Szeged, akkor nyugodtan menj oda. A lényeg, hogy tanulj sokat és jól, nem azon fog múlni a leendő munkád, hogy ELTE-n vagy SZTE-n végeztél, mind a kettő jó hírű egyetem.
2010. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az ELTE híre jobb, a földrajzi és földtudományi oktatás pedig jobb az SZTE-n. Pl az SZTE földrajzi és földtudományi tanszékcsoportján a gépek,műszerek értéke kb akkora,mint az ország összes többi földrajzi tanszékén összesen.


Plusz egykori szegedi diákok ülnek nagyon sok vezető pozícióban,így nagyon sokat tudnak segíteni munkát találni,akár külföldön is(sőt!)

2015. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!