Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell a szociális osztondij...

Senkise629 kérdése:

Mi kell a szociális osztondij hoz ?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Semmelweis egyetemre akarok fell vételizni és lattam lehet szociális ösztondijat igenyelni (én fél árva vagyok 20eves ) milyen igazolások kelenek hogy meg kapjam ? kell igazolás hogy anya mennyit keres?

márc. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kereső:

[link]

első találat a Semmelweis Hallgatói Önkormányzatának szociális ösztöndíjakkal foglalkozó oldala, ahol minden információt megtalálsz a kérdésedre - például a csatolandó dokumentumok listáját:

[link]

is.


"- a pályázó lakóhelyén élő személyek számáról, nevéről és

születési dátumáról a helyi önkormányzat vagy kormányhivatal

által kiállított 3 hónapnál nem régebbi igazolás,


félárva: 25 év alatt: lakossági bankszámlakivonat, amely tartalmazza az árvaellátás összegét, vagy amennyiben megszűnt az árvaellátás folyósítása, arról nyilatkozat"


"kell igazolás hogy anya mennyit keres?"

Jövedelemigazolás kell, hisz "az egy főre jutó jövedelem" alapján kapsz pontot/besorolást, és az alapján döntik el, hogy jogosult vagy-e a támogatásra.

márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Analfabétákat nem hiszem, hogy felvesznek az orvosira. Bár manapság lehet, hogy plusz pontot ér.
márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először vegyenek fel, utána majd az egyetem küld minden tudnivalót.
márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!