Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesterképzésre való jelentkezé...

Mesterképzésre való jelentkezés után hogyan zajlik a kreditelismerés? Februárban a jelentkezés során nem engedte a rendszer feltölteni a leckekönyvet. Illetve mikor jön arról tájékoztatás ,hogy miből áll még a felvételi eljárás ?

Figyelt kérdés

A jelentkezés során csak a sorrendet jelöltem be ,a többi papír (oklevél,nyelvvizsga ) rögzítve volt a rendszerben.

Viszont tanácstalan vagyok,hogy hogyan működik a kreditek elismerése.



márc. 3. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitöltesz egy nyomtatványt, csatolod a leckekönyv másolatát és ennyi. Mesterképzésen az esetek nagy részében csak másik mesterképzésről ismernek el tárgyat, alapszakról nem.

Mivel nem írtad, hogy melyik egyetem, melyik kar, ezért ennél konkrétabbat nem lehet írni.

márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
márc. 5. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy néhány egyetem email-en várja a kitöltött kreditelismerési kérvényt és a leckekönyvet, a felvibe nem kell feltölteni semmi ilyesmit, ha emailen keresztül intézhető a dolog.
márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!