Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire aggályos,...

Szerintetek mennyire aggályos, hogy az egyetem nem teszi közzé, hogy bizonyos ösztöndíj eléréséhez milyen eredmény volt szükséges?

Figyelt kérdés

Budapesti egyetem. Van minden félévben kiemelt tanulmányi ösztöndíj. Annyi van megadva, hogy évfolyamonként legalább 5 fő kaphatja meg. De sose teszik közzé, hogy milyen átlaggal kapták ezeket meg egyesek, csak a neptun kódokat.

Nekem nagyon magas a kreditindexem, ezért felmerült bennem, hogy tök kamu az egész.

Szerintem azért az átláthatóság fontos, közzéteszik a sima tanulmányi ösztöndíj határait is, akkor igazából miért nem közlik ezt is? Mit gondoltok?


márc. 5. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom aggályosnak.


Elképzelhető, hogy ez az egyetem a hallgatók legjobb x%-át jutalmazta ösztöndíjjal. Hogy milyen eredmény kell az x%-ba kerüléshez senki nem tudja előre megmondani.



OFF: Te nem találtad meg a keresett információt az még nem jelenti azt, hogy az egyetem nem tette közzé.

márc. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem rakták ki soha (szintén pesti egyetem), nem tudtuk egymásét, de én kaptam 4 féléven at, szóval nem kamu egyébként.
márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!