Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakács szakma a bejelentéshez?

Szakács szakma a bejelentéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég komplett kerdessel fordulnek a hozzaertokhoz, vagy azokhoz akiknek ebben van tapasztalata.

Szóval már egy ideje a vendéglátásban dolgozom, de inkább az italokkal. Baristaként, néha Bartenderként. Mindenek előtt volt lehetőségem szakácsként dolgozni, amit szerettem, és most van lehetőségem visszatérni, azonban:

Változtak a bejelentésre való szabályok.

Már ha jól tudom, szakképesítes nélkül nem lehet a konyhára orientálni valakit papíron, csak hivatalos szakácsokat.

Ugyebár, ha kellő tapasztalattal rendelkezem ( tobbek kozott kulfoldi ) , van hivatalos módja annak, hogy a konyhán dolgozzak szakácsként, mert nagyon szeretnék, de ha plusz évekbe kerül ismét akkor nem biztos hogy végig szeretném csinálni, mert szeretem amit jelenleg csinálom, de a lehetőség adott, és élnék vele.


Elore is koszonom a valaszokat, remelem ertheto volt mindenki szamara!



#szerződés #chef #Munkaltatoi szerzodes
márc. 17. 00:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!