Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor írásbeli emelt szintű...

Amikor írásbeli emelt szintű érettségit gyakoroltok otthon akkor arra a 4 órára leültök?

Figyelt kérdés
Vagy megálltok 1-2 óra múlva és később folytatjátok,az időt meg felírjátok,hogy mikor maradt félbe?

márc. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez így eléggé sántít :D

Miért kéne 4 óráig egy helyben ülnöm, amikor ez még a "valódi" vizsgán sem kritérium.

Mondjuk jó, ha nyugton tudsz maradni pár óráig.

márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy délelőtt elkezded de nem csinálod meg az egészet csak délután folytatod mondjuk.
márc. 18. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:

De miért kéne megcsinálni az egészet ember?:D

Nyugalom. Csináld meg az egyiket az egyik nap, másikat a másik nap, vagy ahogy neked jó.

Figyelj a határidőkre és ennyi. Ne stresszelj.

márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,így esetleg jobban hozzászokunk,mert a vizsgán is az egészet kell 4 óra alatt.

De lehet,hogy itthon hülyeség így.

márc. 18. 23:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint milyen határidőkre?
márc. 18. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell az egészet, mert lesz szünet, legalábbis 4 óra alatt talán kiengednek wc-re, mert ennyire még a börtön sem kemény :D


Otthon meg csináld lazán, a lényeget lásd át, hogy tudd a dolgokat, ott meg úgyis kénytelen leszel szétülni a valagad...

márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek ültem volna le 4 órára? Összesen nem készültem 4 órát az emelt érettségikre mert én okos ember vagyok, semmi értelme az időmet arra pazarolni, hogy korábbi évek érettségijeit megoldom, ami már egyszer fel volt adva. Belenéztem 10 percet, hogy milyen a struktúrája és ennyi, 94% lett az emelt matek, 97% az emelt fizika szevasz.
márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező csináld úgy ahogy tudod, ha csak 1 rész megy egyszerre nem baj, később folytathatod.


Viszont érettségi előtt tarts otthon egy "fő próbát", és nézd meg, hogy határidő alatt meg tudod-e csinálni.

márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!