Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nincs betiltva a netfit?

Miért nincs betiltva a netfit?

Figyelt kérdés
Szóval,nagyon elegem van belőle. Értem hogy azért csináltak hogy a gyerekek egészségét segítség,de sok %-ba nem ezt érik el. 9.-es vagyok és ötödiktől szorongok már hogyha csak rá is gondolok. Mindig is egy kövérebb lány voltam már amikor még születtem akkor is. Miután ötödikben először le mérték és ki ordibálták a súlyom,majdnem síró görcsöt kaptam és borzasztóan hányingerem lett,év végéig bántottak,aztán nyáron elfelejtették,kövi évben folytatodott. Még azok is akik normál kategóriába tartoznak szoronganak,főleg lányok. És ez nagy éves zavart okozhat. 2024-et írunk és még nyilván nem tiltják be,de könyörgöm a tesi tanárokat állítsák le hogy hangosan kimondják az adatainkat,undorító. Ja és hozzáteném hogy én tisztába vagyok hogy nem vagyok az egészség zónában,de erre nem kell emlékeztetni minden évben,ja és holnap megint le mérik.:/

márc. 20. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Megoldás: fogyókúrázni kell ✅
márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt nem értem miért kell erre ennyire ráfeszülni. Gimiben amikor volt; az egyik osztálytársam a mérlegre sem akart ráállni pedig az ofő volt a tesitanàr és nagyon normálisan kezelte ezt, sosem üvöltötte ki senki eredményét. Én a másik véglet vagyok; mindig nagyon sovány voltam, hidd el én sem szerettem hallani, hogy egyáltalán nem tartozok a normál kategóriába, de azzal sosem foglalkoztam, hogy mások mit gondolnak róla. Jó max egy percig, utána ment tovább a nap. Mindenki gondoljon amit akar, ne mások véleménye miatt érezd magad rosszul. Valószínűleg nem fogják csak úgy kivezetni, túl kell élni, próbálj ne rágörcsölni, kérd meg a tanárt, hogy diszkréten kezelje ( ahogy kellene).
márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Én meg azt nem értem, hogy emberek miért borulnak ki számoktól. Ha nem mondják ki hangosan, hány kiló vagy, soványabbnak fogsz látszani? De ugyanez korral, magassággal, lábmérettel, senki nem lesz attól csúnyább, hogy kimondják azt, ami amúgyis látszik.
márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!