Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pax toll vagy inkább Parker...

Pax toll vagy inkább Parker Jotter?

Figyelt kérdés

Egy kedves pedagógus ismerősömnek születésnapja alkalmából szeretnék vásárolni egy drágább golyóstollat.

Mivel mindkét toll kinézete teljesen ugyanolyan nem tudom melyiket válasszam. Tartósság is szempont.

Köszönöm előre is a segítséget.



#Parker toll #Pax toll
márc. 22. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én Parker-párti vagyok
márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha a Parker vékonyabban fogna. De persze nincs ipari méretű adatbázisom. Átlagos használat alatt egyik sem nagyon megy tönkre. Az árakat nézve azért egy Pax az olyan kis szegényes aji.

Ha komolyan hozzátartozik az írás az életéhez, tanár, mérnök, miegymás, akkor esetleg megfontolandó két- vagy három színű Rotring Tikky a megfelelő (azaz a toll külső színéhez passzoló) színű betétekkel, akkor az is látszik, hogy gondolkodtál a dolgon. Nem tudom, miért a Tikkyvel írtam ezt, bár nekem volt ilyen összeállításom, fekete, kék és piros, mikor olyan helyen dolgoztam, ahol a lehetőség fennállt, hogy bonyolult dolgokat kellett volna jegyzetelni. Illetve tudom, mert Rotringból van ugye ceruza is.

márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!