Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a középiskolai...

Létezik, hogy a középiskolai felvételi során az ideiglenes felvételi jegyzékbe rossz pontszámot írtak be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A húgom most jelentkezett a középiskolákba, és ma jelentek meg az ideiglenes felvételi jegyzékek, viszont az egyiknél feltűnt, hogy összesített pontszámként 87-et írtak neki, pedig alapból az írásbeli és a hozott pontjai összesen 99 pont. Ebbe pedig a szóbeli még benne sincs. Azt pedig nem hiszem, hogy a szóbelin valaki 0 pontot kap, ha csak nem jelenik meg! De ha logikusan gondolkodok, akkor az írásbeli és a szóbeli eredményeit összeadták, és kihagyták belőle a hozott pontok számát. Ilyen esetben mi a teendő? Előre is köszönöm a válaszokat.

márc. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első teendő, hogy elolvasod, az adott iskola hogyan számolja a pontokat, mert az iskolánként eltérő lehet.
márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az meg volt. Írásbeli 100 pont, szóbeli 50, hozott pontok 50. Így jön ki a 200.


Neki alapból az írásbeli 55 pont, és a hozott pontok 44, és az összesen 99 pont, amibe a szóbeli nincs benne.


A felvételi jegyzékbe pedig 87 pont van neki írva. Szerintem, a hozott pontokat nem számolták be neki!

márc. 23. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem bízd a szüleidre a kérdést. (mert ugye tudjuk, hogy te a 14 éves hugi vagy)
márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szülőként mindenképpen felhívnám az iskolát, hogy szerintem az nem annyi, mi lehet a hiba
márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!