Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kecskeméti Lánchíd általános...

A Kecskeméti Lánchíd általános iskola pincéjéröl van e képetek vagy jártatok ott? Mert régen oda jártam a csarnokot meg az iskolát összekötö folyosn van egy ajtó ott lehet le menni az iskola alá.

Figyelt kérdés
Esetleg fénykép van e arról a részéröl?Csak mert mindig furta az oldalamat a kiváncsiság hogyis nézhet ki a pince része az iskolának.Főleg hogy az is bázisiskola ként van számon tartva.

#iskola #Lánchíd iskola
ápr. 2. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mii?
ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra akartam kijukatni a kérdésemel hogy esetleg valaki járt a lánchíd iskola alati pincében mert mindig is érdekelt hogy mi lehet oda lent vagy van e róla képe esetleg.Csak mert voltak ilyen mende mondák hogy mi lehet az iskola alatt.
ápr. 2. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem,

de mégis mit hallottál mi lehet ottan?

ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyat hallottam hogy katonai ágyak meg szekrények vannak ott esetleges háboru esetén ne kelljen az embereknek a földön aludni.És úgy érdekelne mennyire lehet igaz.
ápr. 2. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg egyátalán hogy nézhet ki az a pince rész.Csak van egy érzésem hogy lenne róla valakinek képe a pincéröl.
ápr. 2. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:

"kijukatni"??

Nem végezted el, hanem csak kimaradtál a korhatár elérése után, ugye?

ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már csak te hiányoztál.Csak mert egy szót nem jól írtam le egyből bele kell kötni mi?Remélem jobban érzed ettöl magad hogy mindig mindenkibe belekötsz.Lemerem fogadni nagyon jó életed lehet hogy csak azt nézzed hogy véletlenül nem ír le egy szót jól.Le fogadom te nyelvtan zseni vagy és semmi hibád sincs telehetsz a tökéletes ember.Perszer ebbe a válaszomba is belefogsz kötni.
ápr. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!