Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Digitális kultúra érettségin...

Digitális kultúra érettségin a 2024-es rendszerben képszerkesztést kérnek powerpoint-ozás helyett?

Figyelt kérdés

Láttam az oktatáshivatalon, hogy 2024-es érettségi feladatok között képszerkesztés, GIMP van, de Powerpoint nincs. Nos ez bajos, mert idén érettségiznék, és a gimp-et nem nagyon tanultam sehol. Eddig én úgy tudtam, hogy powerpointban kellett szerkeszteni pl.órát vagy ilyen viharjelzéses táblát. Számomra ez egy teljesen új arculcsapás.

Valaki kérem magyarázza el nekem, hogy akkor most powerpoint nem kell és helyette a gimp vagy mik a követelmények?

Ahogy eddig tudtam word, excel, powerpoint, access és programozás kellett.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!



ápr. 6. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyafogás helyett ess neki a gimpnek, tele van vele a youtube. Azokat az alap dolgokat, amiket az érettségin kérnek, 2 nap alatt megtanulod.
ápr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly érettségiztem (24-es rendszer alapján) és mind a kettőt meg kellett tanulnunk
ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!