Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Légiutaskísérői állás mellett...

Légiutaskísérői állás mellett milyen levelezős egyetemet és szakot ajánlasz?

Figyelt kérdés
Minden álmom minél hamarabb ebben a munkakörben dolgozni, ismerek egy másik lányt aki levelezőn melette ELTE-n végzett,tehát összeegyeztethető szerintem, viszont melyik az a szak ami nem nehéz levelezőn?
ápr. 11. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg turisztikai technikumba járok
ápr. 11. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a szak nem nehéz levelezőn, ami nappalin sem az.

Mi érdekel, miben vagy jó?

ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol kituno vagyok, de az infot,bioszt,kemiat,focit nem szeretem
ápr. 11. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet, egyik cég sem fogja hozzád igazítani mindenki más beóját, mert te nem érsz rá hétvégén. Nem mellesleg légiutas-kísérőnek lenni nagyon megterhelő, munka után pihenni, kikapcsolódni kell, mert különben pár hónap alatt kiégsz.

Diplomázz le, utána jelentkezz, mert ez a munka (meg úgy általában a repülőtér, repülőgép kiszolgálás) teljes embert kíván. Nyilván nem a munkahelyeden kell élni az életedet, de az biztos, hogy egy gép csak előírt létszámú személyzettel szállhat fel, előírt pihenőidő után és ebben nem tudnak figyelembe venni egyéni preferenciákat.

ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!