Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lejárt a hallgatói jogviszonyo...

Lejárt a hallgatói jogviszonyom az egyetemen, de ugyanazon az egyetemen később ismét lett, mégis a TB-m lejárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit lehet zavaros a történet, de januárban megszűnt a hallgatói jogviszonyom az egyetemről, még mielőtt egy másik szakra felvettek volna ugyanazon az egytemen. Nappali tagozatos vagyok, aktív félévvel rendelkezem.

Két napja ügyfélkapun katam az üznetet, hogy a TB-m támogatása 03.31-én megszűnt. Ez miért van?

Holnap szándékozom ezzel járni a köröket amegfelelő szerveknél -bár tanácstalan vagyok hol kezdjem. Külhoni magyar vagyok, évekkel ezelőtt csiáltam a TAJ-t itt, nemis emlékszem mi merre volt.

Iskola tanulmányiosztályán is járjak?



ápr. 14. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

A két szál nem fut együtt. Fiam dolgozott a bsc után, aztán amikor az msc t nappalin elkezdte, neki is jött a levél: tb vége, itt a csekk. Kellett kis levelezés, mire összefésülték, hogy nem tartozik, nem kell fizetnie.

Írj nekik, menni fog.

ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!