Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 tételt megtanulni munka...

20 tételt megtanulni munka mellett?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a munkám (irodai,pénzügyi) mellett egy képzést ami eléggé nehéz.

Most jött el az első vizsga ideje, ami jogi szóbeli lesz. 20 tétel van, kb 3 oldalas egy tétel. Eddig sajnos nem tudtam a kezembe venni egyáltalán, mert rengeteg a munka, a tavaszi időszak nálunk kész káosz, hétvégén pedig mindig volt valami esemény.

22-én fogok vizsgázni, tehát jövőhét utáni hétfőn.

Hétköznap 6-7-ig az irodában vagyok,szóval utána tudom maximum a kezembe venni, rövid időre, mert nem tudok fennmaradni sokáig, másnap teljesíteni kell az irodában. Illetve a hétvégém most teljesen szabad lesz.

Eléggé kiestem már a tanulásból (4 éve diplomáztam, azóta egy nyelvvizsgán kívül egyáltalán nem voltam tanulós szituációban, a munka az ugye teljesen más helyzet...).

Szerintetek reálisan érdemes lehet megpróbálni felkészülni és elmenni a vizsgára, úgy hogy azért mindegyik tételt megtanulom? Vagy esélytelen? Bármilyen tippet, tervet szívesen fogadok.

Lehetne halasztani a vizsgát , csak az a baj, hogy nyár közepére, amikor éppen nyaralni leszek....illetve ott lesz majd a többi tárgy is...



ápr. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Viccelsz? Több mint egy heted van rá, és csak 20 tételről beszélünk. Hajrá!
ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, több mint egy hét, de gyakorlatilag hétfőtől péntekig reggel 8-tól este 7-ig nem tudok tanulni
ápr. 14. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk, hogy egsélytelen, akkor meg sem próbálod?


Ha ingázol, akkor utazás közben tanulsz. Hétvégén meg legyen ez a dolgod, ne más.

ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Igen, értem. Egyetemista vagyok munka mellett, levelezőn, úgyhogy elhiheted, hogy átérzem. Ezzel együtt is azt mondom, hogy ennyinek simán mennie kell.

Az első voltam.

ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag gond nélkül lehetséges. Hogy neked megér e ennyit a képzés az meg a te döntésed.
ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha hallgathatsz rádiót/stb a munkahelyen akkor mond fel a tételeket és hallgasd odabent esetleg vegyél ki két nap szabit a hétvége előtt/után, hogy dobj az esélyeiden
ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos szabi esélytelen, mert év végi zárás előtt állunk.

a hét 2.felében home officeban leszek,megpróbálok akkor többet tanulni,illetve hétvégén csak azzal fogok foglalkozni

ápr. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!