Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyik emelt érettsegimre...

Ha az egyik emelt érettsegimre, ami az ötödik tantárgyam lenne nem megyek el akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sajnos egészségi okok miatt nem fogok tudni rendesen folkeszulni az érettsegikre, de a középszintűeket meg szeretném próbálni. Emelt biológia lenne az ötödik tantárgyam, de arra szinte semmit nem tudok készülni. Ha nem megyek el arra az érettségire akkor jövőre simán újra tudom írni? Gondolom érettségi bizonyítványt nem kapok mert nem lesz 5 tantárgyból érettségim de a többi 4 nem fog elveszni? Köszönöm a segítséget:)

#5 tantárgy
ápr. 15. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A többi nem vész el, tanusítványt adnak ki. Akár ősszel is lehet menni majd.
ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész, akkor is újra tudod írni. Mindkét esetben, tehát ha átmész, ha buksz.

Annyi, hogy ha sikerülne a biosz érettségi, akkor utána már 67eFt lenne a következő emelted belőle. Az első pótló vagy javító viszont ingyenes.

ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudsz menni, menj el, hátha összehozod kettesre, senkit nem fog érdekelni a jegy és ha később javítani akarsz újraírhatod
ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló :

A pótlo érettségi hogyan működne. Tehát ha simán nem megyek el arra az érettségire akkor jövő majusba ingyen megprobalhatom? Csak mert én úgy olvastam hogy olyan opció nincsen

ápr. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!