Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan áll az érettségivel,...

Ki hogyan áll az érettségivel, hogy már csak két hét van?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
El se kezdtem még a készülést még korai, de én okos gyerek vagyok ígyis sima lesz. ;)
ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Letojom, megbuktatni úgyse fognak mert az a tanárnak lenne ciki hogy 4 évig semmit se tanított.
ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
“Imádom” azokat az embereket akik 18 évesen még azon az agyi szinten vannak, hogy az ha ők nem készülnek fel az érettségire az a tanár szégyene illetve az egyenlő azzal, hogy a tanár nem tanított 🤡Ilyen értelmi képességekkel mondjuk nehéz is lesz átcsúszni rajta 🙄
ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Enyhén pánikolok, de azért mégis úgy érzem meglesz. Az emelt töri zavar nagyon, a közép matek és magyar szerintem meglesz, a próbaérettségik ötösek lettek :) Tényleg már csak a töribe kéne belehúznom, mert nagyon halogatom. Te hogy állsz, kérdező?
ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó,hogy ilyen jól sikerültek a próbaérettségijeid! Azért ez elég pozitív és megnyugtató visszajelzés.


Én még előtte állok a próba érettségiknek is, az a baj, hogy azokra se voltam képes igazán készülni eddig, pedig azok pl magyarból azért kicsit könnyebbek. Szóval valszeg az se megy olyan jól, én már úgy érzem, inkább el vagyok késve a készüléssel, késő mindent megtanulni, nem lesz elég a visszamaradó idő.

Meg a magyar, töri olyan,hogy lehet tanulni rá, viszont matekból kell a logika és az értelem:( szóval attól félek a legjobban.

ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok mindenkinek, sosem késő belekezdeni :)
ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én a matekkal jól állok, a próba érettségim is jól sikerült.

A többiből nem fogunk írni próbaérettségit. Izgulok is nagyon. Átérzem az ötös válaszoló helyzetét. Én is attól tartok, hogy már kevés az időm.

ápr. 16. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én jól állok, kivéve a biológiat, abba még nem kezdtem bele igazán.
ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!