Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen végzettségetek van?

Milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés
Nem csak egyetemi végzettségekre gondolok, hanem szakmákra is. És az is érdekelne szeretitek e.

ápr. 20. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
51-drb hegesztő minősítés 25-éve hegesztek szeretem mert beutaztam vele egész Európát voltam Tengízben,Líbiában mindig is szerelő olaj és gázipar érdekelt voltam két atomerőműben nekem így jó.
ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizika BSc eddig, idén meglesz az MSc és megyek doktorira. Szeretem.
ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Két bölcsész MA + az egyikből PhD

Közgazdász BSc + MSc

Executive MBA

Graduate Diploma in ML/AI

Data Science MSc


Ezek vannak, de ha tehetném, becserélném ezeket egy matematika alapszakra + statisztika mesterszakra + PhD-re. És mellette inkább szociológiát tanulnék szívesen, az érdekel még.

ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
3. Mesélj még!
ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
4. Szívesen. Mire vagy még kíváncsi?
ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egytemi Ba képalkotás grafikus szakirány

Okj fotográfus

Webdesigner

Ezen felül szeretnék még vagy

pogromtervező-informatikusira vagy kereskedelem-marketingre menni. A proginfótól egy kicsit félek, mert világéletemben átlagosan ment a matek, pedig az jobban vonzana.

ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
77%
A főbb végzettségeimet agrár, élelmiszer és eü. vonalon szereztem., de becsúszott mellé energetikai, rovar- és rágcsálóirtó, targoncavezető,meg méregraktár-kezelői papír is. Konkrétan a végzettségeim egyikét sem kamatoztattam, valahogy mindig másfelé vitt a nyughatatlan lelkem. Most meg, nyuggerként csak a családnak és kedvteléseimnek élek.
ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Közgazdász alap + mesterdiploma

Közgazdásztanár mesterdiploma

Mérlegképes könyvelő OKJ

Adótanácsadó OKJ


Jelenleg kontrollerként dolgozok, mellette másodállásban tanítok. Szeretem mindkettőt.

ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, Séfbácsi. Én azt hittem,szajácsnak tanultál.
ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

Sohasem voltam szakács, utsó. A Séf nevet 45 éve, a seregben ragasztották rám, amikor örökké éhes babaként villanyoltás után ínycsiklandó fogásokról ábrándoztunk.

Senior Séf meg Németországban lettem, ahol a Schef nem puszta konyhafőnököt jelent.

ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!