Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lány gépésztechnikus? Szerinte...

Lány gépésztechnikus? Szerintetek jó ötlet? (A kislányt egyébként érdekli a szerelés, autók, motorok.)

Figyelt kérdés
Leánykám hetedikes, és szeretne gépésztechnikusként továbbtanulni. Vagány kislány, elég határozott jellem. Kétségeim vannak, vajon jó ötlet-e, de azt szeretném, ha boldogulna az életben, ígyhát valószínű támogatom ebben, hogy sikerélménye lehessen, azt csinálja, amit szeretne. Csak érdekelne, Ti hogy látjátok azt, hogy egy lány gépésztechnikusként tanuljon. (egyetemben egyelőre nem gondolkodunk, szóval középfoknál maradna később is.)
ápr. 30. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem értem az ilyen kérdéseket a 21. században!

Én gépészmérnök vagyok, semmi problémám sincs azzal, hogy nöböl vagyok.

ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem menne el mérnöki szintig. Technikus maradna. Az úgy tudom, azért más munkakör. De lehet, tévedek.
ápr. 30. 08:36
 3/8 anonim válasza:
9%
nőnek konyhában a helye
ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem 'nem', hanem személyiség kérdése. Mi az, amit szeret? És bizony, ő ezt szereti. Lehet, hogy változni fog az ízlése, vagy mást akar majd csinálni később, ebben az esetben is mentsvára lehet a felnőttoktatás, de én azt érzem, hogy nagyon is boldog lenne, ha ezt csinálhatná.

Na fene, valaki nem balerina pénzleső akar lenni nőként, az már fél siker egyébként is.

ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Támogasd. Ha nem azt csinálja amit szeretne és pályát téveszt azt nagyon rossz tud lenni. Én is úgy jártam. :(( (A mai társadalomban) pont mindegy milyen nemű ember milyen munkát végez.
ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

hát ilyen szexista, visszamaradott apuka mellett nehéz dolga lesz, de innen üzenem neki, hogy hajrá csaj, csináld csak, ügyes leszel!

(te meg nézz már rá a naptárra bzmeg, milyen évet írunk szerinted, 1924?)

ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
ápr. 30. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Te valami elmaradt faluból származol, hogy ez a kérdés felmerült benned? 2024-et írunk az sem meglepő ha a diákok között átoperáltak vannak. Nekem például a szaktársaim között volt egy rakás nembináris entitás, nőből férfi, férfiből nő, drag queen, delfin, azon senki nem lepődik meg hogy egy mezei nő vagy.
ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!