Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mióta kell leadni a diákigazol...

Mióta kell leadni a diákigazolványt, ha az már nem érvényes?

Figyelt kérdés
2008 végén igényeltem állandó diákigazolványt, melyet 2009 januárjában kaptam kézhez. Ez ugye 2009 október 31-ig érvényes volt. A 2009/2010-es tanévre nem igényeltem újat. Most, egy évre rá jön a felszólítás, hogy szíveskedjek bevinni ezt a diákigazolványt a titkárságra jogosultság hiánya miatt. Én már rég kidobtam az igazolványt, mivel egy éve nem is volt érvényes.
2010. okt. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Teljesen mindegy hogy miről is van szó, igazolványt SOHA nem dobunk ki!

2. Milyen suli? Még nem hallottam róla, hogy vissza kéne valahol adni, pláne ha nem is érvényes

2010. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katje válasza:
100%
Bizony le kell adni. Mégpedig azért, mert a be nem szolgáltatott, illetve a hallgatói jogviszony megszűnése miatt érvénytelen diákigazolványok sorszámát az iskolának negyedévenként el kell küldenie az Oktatási Minisztériumnak.
2010. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Irodai asszisztens esti tagozaton.:)


Köszönöm a választ!

2010. okt. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!