Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gépjárművezetői szakokt...

Milyen gépjárművezetői szakoktató az olyan, aki nem törekszik arra, hogy minél előbb levizsgázzanak a tanulói? Annyi óránál tartok, hogy már szégyenlem leírni. Mindig csak azt mondja, hogy ezért is megbuknál, azért is, stb és nem érzem a motivációt!

Figyelt kérdés
Nem érzem azt, hogy törekedne arra, hogy minél hamarabb levizsgázzunk. Több mint 1 éve csinálom csak a vezetést, rendszerességgel!! (Nem voltak nagy kihagyások!) Eddig 3 sikertelen vizsgám volt. Azt mondja, hogy már csak 2 lehetőségem van, és meg kell becsülni az értékes lehetőségeket, és nem szabad elpazarolni! Nincsenek nagy hibáim..
máj. 19. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért a három bukás alapján igaza van, nem?
máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam a helyzet nálam is. (Novemberben kezdtem el és a következő év novemberében lett meg úgy, hogy heti kétszer mentem.) Az egyik dolgozója az autósiskolának mondta, hogy sokaknak problémája volt vele. Tiszta ideg voltam az összes óra előtt és nem kimondottan a vezetés miatt. Lehet jót tenne neked oktatót váltani.


Volt még egy lány, aki otthagyta ezt az oktatót és átment ahhoz, aki mondta, hogy sokaknak volt vele baja és sokkal többet fejlődött egy két óra alatt, mint ezzel az emberrel összesen. Én nem mertem váltani azt gondolva, hogy én vagyok a béna.


Ezt csak azért írom le, mert lehet, hogy nem veled van a baj.

máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!