Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pető Intézet konduktor szak....

Pető Intézet konduktor szak. Ki tanul/tanult ott?

Figyelt kérdés

Budapesti Pető Intézet konduktor szakára szeretnék jelentkezni.Hallottam hogy van alkalmassági vizsga milyenre kell számítani, mit kell végrehajtani?Mennyi a minimum pontszám amellyel belehet kerülni?


Esetleg ha oda jársz egyéb vélemény is érdekel.


2010. okt. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Dalma te vagy az? :)
2010. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,én nem Dalma vagyok :)

Dalma is oda szeretne jelentkezni?

2010. okt. 30. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
igen :)
2010. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Az alkalmassági vizsga egy viszonylag egyszerű dolog...

A beszédalkalmasságin felolvasol egy rövid szövegrészletet, meg beszélgettek egy picit... Ha lenne beszédhibád, akkor arról gondolom tudnál, ha meg nincs, akkor nincs mitől tartanod.

Az ének alkalmassági egy fél fokkal bonyolultabb, de az sem az... Elénekelsz egy népdalt, visszatapsolsz pár egyszerű ritmust, visszalalázol pár hangot és ennyi.

A testi alkalmassági meg nagyjából olyan, mint egy lerövidített tesióra a gimiben. Egy kis futás, zsámolyra felugrás, padon járás, padon húzódzkodás, labdavezetés és dobás.

Ha érdekel valami, gyere el a nyílt napra január 20-án, vagy gyere ki az Educatio kiállításra január 21-én. Itt jelentkezhetsz a január 22-i előalkalmassági vizsgára is, amit ha teljesítesz, az egyenértékű az alkalmassági vizsgával!

Sok szerencsét!

2011. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!