Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen pincérként dolgozni?

Milyen pincérként dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen iskolát kell hozzá elvégezni? Milyen a fizetés? Tényleg tesznek-e (szexuális) ajánlatokat nő pincéreknek? Jó foglalkozás-e ez? Mi a véleményetek?
2010. nov. 5. 14:55
 1/2 anonim válasza:

ha szeretnél napi 8-10 órát(min) állni és futkosni, kedveskedni a vendégeknek..stb. akkor neked való..

jól kereshetsz vele.. sok boravalót kaphatsz..ha kedves vagy.

egy elegáns étteremben nem fognak megjegyzéseket tenni rád.

2010. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sokáig én is felszolgáló szerettem volna lenni. De mikor elkezdtem ebben a szakmában dolgozni,rájöttem,hogy ez nem nőnek való. Napi 12-14 órát dolgoztam. Éjfél előtt sose értem haza. A lábam majd leszakadt. Nincs hétvége,ünnepnap. Dolgoztam karácsonykor,szilveszterkor,újévkor,húsvétkor. Véleményem szerint míg fiatal vagy és egyedülálló addig lehet csinálni. De család mellett szerintem nem működik a dolog.
2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!