Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tantárgyból...

Szerintetek melyik tantárgyból legkönnyebb az érettségi 5. tárgynak? Infón gondolkoztam, de azt mondták a földrajz könnyebb.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
kinek mi. Én szívből utálom a földrajzot, annyira nem érdekel, le is sz.rom az egészet, elég belőle a 2-es, inkább koncentrálok a többi értelmes tantárgyra. Am tovább akarsz tanulni? mert ha igen, előszőr nézd meg akövetelményt. Am én infóból érettségiztem, mert jó vagyok belőle és szeretem is.
2010. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Sztem is a földrajz a legkönnyebb. Én 4.ben poénból megcsináltam neten az akkori feladatsort, és 4-esre megírtam úgy hogy 2 éve egy föci könyvet sem nyitottam ki.

Nálunk az osztból sokan mentek arra, mert minden tanár azt ajánlotta és mindenkinek az sikerült a legjobban. (matek, magyar, angol kettes lett nekik a föci pedig 4-es)


Szerintem tuti könnyebb mint az info. Csak az a fontos mire lesz szükséged a továbbtanulásban.

2010. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a társadalomismeret, az ének, az infó és a mozgóképkultúra volt a sláger. Egyik sem nehéz, a földrajz valamivel keményebb, de ez már emberfüggő :)
2010. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is földrajzból mentem, annyira sosem voltam jó belőle meg nem érdekelt, de valami könnyűt akartam, az is volt, a tanulás részesem vészes.
2010. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En anno hezitaltam a foldrajz es a biologia kozott. Mindenkepp termeszettudomanyi targy kellett az egyetemre valasztottkent.A bioszt valasztottam, szerintem(legalabbis nekem) az sokkal konnyebb, mint a foldrajz.

Tanulas nelkul, jozan esszel, alap biologia tudassal egy negyest osszelehet hozni, az otoshoz sem kellett nagyon megeroltetni magam.

A foldrajz viszont mindig is gyengem volt, tehat lehet, hogy neked az konnyebb. De egyik sem nehez.

2010. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*ossze lehet
2010. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a biológia a legkönnyebb. ha szereted az állatokat, legalább olyan szinten, hogy rendszeresen szoktál spektrum tv-t nézni, azzal már meg is kb 3as. komolyan mondom! ráadásul ott a szóbelire is adhatsz be projekt munkát. az egy min 10 oldalas dolgozat, de van rá fél éved megírni, közbe konzultálhatsz a tanároddal és szóbelin azt kell megvédened. így már azon se bukhatsz el. persze van mellette tételhúzás is, de arról ha 2 mondatot tudsz mondani már meg is vagy.
2010. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Földrajz!!

Közép szinten semmi tanulással 4.-esre simán megcsinálod!

2010. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A földrajz, az azért nem olyan könnyű.. kinek mi a könnyebb..
2022. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Emelt szinten valóban nem. Középszint egy vicc. Az atlasszal simán meg van az ötös.
2022. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!